Electromotor D6GS12

  • Furnizor: VALEO
  • Cod piesa: D6GS12
  • Disponibilitate: Nu este in stoc
550 Lei

* Varianta constructiva VALEO

Voltage [ V ] 12    
Power [ kW ] 1.00    
Rotation ACW    
Size A [ mm ] 76.00    
Size B [ mm ] 53.00    
No./teeth [ qty. ] 10    
No./teeth (fits into) [ qty. ] 9. 10    
No./mount. holes [ qty. ] 2    
No./mount. holes with thread [ qty. ] 0    
L.1 [ mm ] 205.00    
O.1 [ mm ] 150.00    
C.1 [ mm ] 12.50    
C.2 [ mm ] 12.50    
       
Brand Model Type Year
AUDI A1 1.2 TFSi [CBZA] 01.2010-12.2015
AUDI A3 1.6 FSi [BAG] 01.2003-12.2007
AUDI A3 2.0 FSi [BMB] 01.2004-
AUDI A3 1.6 FSi [BLF] 01.2003-12.2007
AUDI A3 1.6 FSi [BLP] 01.2003-12.2007
SEAT Ibiza 1.4 [AUB] 01.2004-12.2009
SEAT Ibiza 1.6 [BAH] 01.2004-
SEAT Ibiza 1.4 [BBZ] 01.2004-12.2009
SEAT Ibiza 1.6 [BTS] 01.2004-
SEAT Cordoba 1.6 [BAH] 01.2004-
SEAT Ibiza 1.4 [BKY] 01.2004-12.2007
SEAT Ibiza 1.6 [BTS] 01.2008-
SEAT Cordoba 1.6 [BTS] 01.2006-
SEAT Ibiza 1.4 [BXW] 01.2006-12.2009
SEAT Ibiza 1.6 [CNKA] 01.2011-
SEAT Ibiza 1.4 [BXW] 01.2010-
SEAT Cordoba 1.2 [BME] 01.2004-12.2006
SEAT Cordoba 1.2 [BXN] 01.2006-12.2009
SEAT Cordoba 1.2 [BXV] 01.2006-12.2009
SEAT Toledo 1.2 [CGPC] 01.2012-
SEAT Cordoba 1.4 [BBZ] 01.2004-12.2008
SEAT Toledo 1.2 TSi [CBZA] 01.2012-
SEAT Cordoba 1.4 [BXW] 01.2006-
SEAT Toledo 1.2 TSi [CBZB] 01.2012-
SEAT Altea 1.4 [BXW] 01.2006-
SEAT Ibiza 1.4 ST [CGGB] 01.2010-
SEAT Ibiza 1.2 [BBM] 01.2004-12.2008
SEAT Ibiza 1.2 [BME] 01.2004-12.2008
SEAT Ibiza 1.2 [BXV] 01.2004-12.2008
SEAT Ibiza 1.2 [BZG] 01.2008-
SEAT Leon 1.4 [BXW] 01.2006-
SEAT Ibiza 1.2 [CGPA] 01.2009-
SEAT Toledo 1.4 16V [BXW] 01.2006-12.2009
SEAT Ibiza 1.2 [CGPB] 01.2009-
SEAT Ibiza 1.2 TSi [CBZA] 01.2012-
SEAT Ibiza 1.2 TSi [CBZB] 01.2010-
SEAT Ibiza 1.2 TSi [CBZB] 01.2012-
SEAT Toledo 1.6 [CFNA] 01.2013-12.2015
SKODA Roomster 1.2 [BME] 01.2006-12.2007
SKODA Roomster 1.2 [BZG] 01.2007-
SKODA Fabia 1.4 16V [BKY] 01.2004-12.2007
SKODA Fabia 1.4 16V [BUD] 01.2006-
SKODA Roomster 1.2 TSi [CBZA] 01.2010-
SKODA Fabia 1.4 16V [BXW] 01.2006-
SKODA Roomster 1.2 TSi [CBZB] 01.2010-
SKODA Octavia 1.4 [BCA] 01.2004-
SKODA Roomster 1.4 [BXW] 01.2006-
SKODA Fabia 1.2 [BBM] 01.2006-
SKODA Praktik 1.2 [BZG] 01.2007-
SKODA Fabia 1.2 [BMD] 01.2004-12.2007
SKODA Praktik 1.2 TSi [CBZA] 01.2010-
SKODA Fabia 1.2 [BME] 01.2004-12.2007
SKODA Fabia 1.2 [BZG] 01.2006-
SKODA Praktik 1.4 [BXW] 01.2007-
SKODA Fabia 1.2 [CEVA] 01.2006-
SKODA Fabia 1.2 [CHFA] 01.2006-
SKODA Roomster 1.6 [BTS] 01.2006-12.2010
SKODA Rapid 1.2 [CGPC] 01.2012-
SKODA Fabia 1.2 TSi [CBZA] 01.2010-
SKODA Rapid 1.2 TSi [CBZA] 01.2012-
SKODA Fabia 1.2 TSi [CBZB] 01.2010-
SKODA Rapid 1.2 TSi [CBZB] 01.2012-
SKODA Roomster 1.6 [CFNA] 01.2010-12.2015
SKODA Rapid 1.6 [CFNA] 01.2012-
SKODA Octavia 1.6 FSi [BLF] 01.2004-12.2008
SKODA Fabia 1.6 [BTS] 01.2007-
VW Polo 1.4 [CGGB] 01.2009-
VW Polo 1.2 [BBM] 01.2005-12.2009
VW Bora 2.8 V6 4-Motion [BDE] 01.2003-12.2005
VW Polo 1.2 [BBM] 01.2007-12.2009
VW Polo 1.2 [BMD] 01.2005-12.2009
VW Jetta 1.6 [CFNA] 01.2011-
VW Polo 1.2 [BME] 01.2004-12.2005
VW Polo 1.2 [BZG] 01.2007-12.2009
VW Jetta 1.6 [CFNB] 01.2011-
VW Polo 1.2 [CGPA] 01.2009-
VW Polo 1.2 [CGPB] 01.2009-
VW Jetta 1.6 [CLRA] 01.2011-
VW Polo 1.2 [CHFA] 01.2009-
VW Polo 1.4 16V [BBZ] 01.2005-
VW Golf Plus 1.4 [BCA] 01.2005-
VW Golf Plus 1.4 [BUD] 01.2005-
VW Golf V 1.6 FSi [BAG] 01.2003-12.2004
VW Polo 1.2 TSi [CBZB] 01.2009-
VW Jetta 1.6 FSi [BLF] 01.2005-
VW Golf Plus 1.4 [CGGA] 01.2005-
VW Polo 1.4 16V [BKY] 01.2005-12.2007
VW Polo 1.4 16V [BKY] 01.2005-
VW Golf Plus 1.4 FSi [BLN] 01.2005-
VW Polo 1.4 BiFuel [CMAA] 01.2010-12.2011
VW Golf V 1.6 FSi [BLF] 01.2005-12.2008
VW Polo 1.4 FSi [AXU] 01.2001-12.2006
VW Golf V 1.6 FSi [BLP] 01.2004-12.2005
VW Golf V 1.4 [BCA] 01.2003-
VW Polo 1.6 [BAH] 01.2005-
VW Golf V 1.4 [BUD] 01.2006-
VW Polo 1.6 [BTS] 01.2006-
VW Golf VI 1.4 [CGGA] 01.2008-12.2012
VW Polo 1.6 [CFNA] 01.2010-
VW Golf V 1.4 FSi [BKG] 01.2003-12.2006
VW Polo 1.6 [CFNB] 01.2010-
VW Golf V 1.4 FSi [BLN] 01.2003-12.2006
VW Bora 1.9 TDi 4-Motion [ARL] 01.2003-12.2005
VW Polo 1.4 [BLM] 01.2002-12.2009
VW Polo 1.6 BiFuel [CNKA] 01.2011-
VW Golf Plus 1.6 FSi [BLF] 01.2005-12.2009
Titlu produs component Cod produs component
Titlu produs parinte Cod produs parinte
BOSCH 0001120406
BOSCH 0001120407
BOSCH 0001121433
BOSCH 0001121434
BOSCH 0120468049
BOSCH 0986020290
CARGO 114034
CAS CST15249GS
CAS CST48110GS
DELCO DRT0290
DELCO DRT0290N
DENSO DSN3006
HB 42020290
HCP HCP2029
HC-PARTS CS1330
HELLA 8EA012527531
HELLA 8EA738199001
MAGNETI MARELLI 063521204060
MAGNETI MARELLI 063721330010
MAGNETI MARELLI 944280202900
MAGNETON 915101A
MAHLE MS682
MESSMER 220446
MOTORHERZ STB1330RB
MOTORHERZ STB1330WA
MOTORHERZ STG1330RB
MOTORHERZ STL1330RB
MOTORHERZ STV1330RB
MOTORHERZ STV1330WA
VW 02T911023RX
VW 02T911023SX
VW 02T911024A
VW 02T911024AX
VW 02T911024B
VW 02T911024BX
VW 02T911024C
VW 02T911024CX
VW 02T911024K
VW 02T911024KX
VW 02T911024N
VW 02T911024NX
VW 02Z911023C
VALEO 438172
VALEO 442010
VALEO 458214
VALEO 458365
VALEO CVS081401
VALEO CVS081505
VALEO CVS081568
VALEO D6GS12
VALEO D6GS12M
VALEO TS10E26
VW 02T911023R
VW 02T911023S
WAI 2-2821-2-VA
WAI 2-2821-BO
WPS 32675N
ZAUFER 300N10239Z

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Parteneri

BOSCH VALEO INA IKA GERMANY MOBILETRON KUHNER ISKRA LETRIKA GHIBAUDI MARIO ZEN ZM ERA ALANKO GMB GERMANY DENSO ORME AS PARTS SIOM MAGNETTI MARELLI MESSMER