Regulator alternator VR-PR3729A

  • Furnizor: MOBILETRON
  • Cod piesa: VR-PR3729A
  • Disponibilitate: Nu este in stoc
80 Lei

  • Voltage Regulator
  • Circuit Polarity: A-Circuit
  • Notes: Inactive Lamp; Adjustable Voltage
  • to voltage (V): 31.0
  • Voltage from (V): 25.4
  • ECAT_Note1: Excitation: Trio
Titlu produs component Cod produs component
Titlu produs parinte Cod produs parinte
MAGNETI MARELLI 940038173
VALEO 590536
VALEO A14N100M
VALEO A14N119M
VALEO A14N122M
VALEO A14N137
VALEO A14N141M
VALEO ZV 3729
VALEO ZY 3729
ERA 215740
HELLA 5DR004246-581
BERU 0190005055
BERU GER055
HUCO 130372
AS-PL ARE3013(VALEO)
CARGO 235829
AS-PL ARE3334S
IKA 1.6370.1
MOBILETRON VR-PR3729B
VALEO ZV3729
VALEO ZY3729
KRAUF ARV1729
PSH 052.000.453
WAI / TRANSPO IP729B
WOODAUTO MOBVR-PR3729A
VALEO 2102052
VALEO 2180619
VALEO 2180620
VALEO 2181991
VALEO 2541168
VALEO 2541199
VALEO A14N33M
VALEO A14N100M
VALEO A14N119M
VALEO A14N122M
VALEO A14N137
VALEO A14N137M
VALEO A14N141M
VALEO A14N200
VALEO A14N200M
VALEO A14N30M
VALEO A14N81M
AS-PL A3059
AS-PL A3060
AS-PL A3061
AS-PL A3100
VALEO 2104264
VALEO 2181761
VALEO 2522104
VALEO 2541447
VALEO 2541447A
VALEO 2541624
VALEO 2541724
VALEO 2541828
VALEO 436421
VALEO 436437
VALEO 436639
VALEO 436734
VALEO 439068
VALEO 439314
VALEO 510397
VALEO 592601
VALEO 592777
VALEO A13N143M
VALEO A13N166
VALEO A13N33
VALEO A13N33M
VALEO A13N36M
VALEO A13N56M
VALEO A13VI46
VALEO A13VI83
VALEO A14N100
VALEO A14N105M
VALEO A14N112M
VALEO A14N115M
VALEO A14N116M
VALEO A14N118M
VALEO A14N183M
VALEO A14N196M
VALEO A14N198M
VALEO A14N206M
VALEO A14N207M
VALEO A14N208M
VALEO A14N47M

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Parteneri

BOSCH VALEO INA IKA GERMANY MOBILETRON KUHNER ISKRA LETRIKA GHIBAUDI MARIO ZEN ZM ERA ALANKO GMB GERMANY DENSO ORME AS PARTS SIOM MAGNETTI MARELLI MESSMER